مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران از اجرای عملیات روکش آسفالت در محور قائمشهر _ فیروزکوه با صرف اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان خبر داد.
به گزارش فیروزکوه خبر مهندس عباسعلي نجفي ضمن اعلام اين مطلب افزود: به دليل شرايط آب و هوايي و عوامل مختلف محيطي فعاليتهاي گسترده اي در زمينه ترميم و لكه گيري روكش آسفالت‌های محورهاي ارتباطي اين استان توسط راه و شهرسازي مازندران انجام شده است.

وي اظهار داشت: از اين رو به منظور تسهيل در امر تردد و افزايش ايمني محورها اجراي عمليات لكه گيري و روكش آسفالت در سطح محور ارتباطي قائمشهر _ فيروزكوه ( از منطقه گدوك تا قائمشهر) با صرف اعتباري بالغ بر ۲۰ ميليارد تومان در دست اجراست.

مهندس نجفي خاطر نشان ساخت : علاوه بر اجراي عمليات مذكور فعاليتهاي گسترده اي در خصوص ايمن سازي محور قائمشهر_فيروزكوه در قالب اجراي خط كشي ، نصب جداكننده ها، آشكار سازي دهانه تونل ها ، نصب انواع علائم و تابلو و همچنين آشكار سازي نقاط پر حادثه در سطح محور در دست اجراست.

گفتني است محور قائمشهر-فيروزكوه به عنوان يكي از محورهاي شرياني مازندران بوده كه اين استان را به پايتخت كشور متصل مي نمايد.

منبع: خبر آنلاین

انتهای پیام/

  • شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد