برخی از اصلاح طلبان شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه نیز قصد راه اندازی حزب کارگزاران شعبه شرق استان تهران دارند و رئیس شورای مشورتی اصلاح طلبان شهرستان فیروزکوه در تلاش است شعبه حزب کارگزاران را در شهرستان‌های شرق استان به‌ویژه فیروزکوه و پردیس راه اندازی کند.

به گزارش فیروزکوه خبر، با نزدیک شدن به انتخابات خبرهای جدیدی از احزاب سیاسی در راستای تشکیل شوراهای مشورتی استانی به گوش می‌رسد.

شورای مشورتی اصلاح طلبان نیز در تهران از مدت‌ها قبل کار خود را آغاز کرده است و طی روزهای گذشته به دنبال راه اندازی دفاتر شورای مشورتی در سایر نقاط کشور بوده است اما به خاطر کمبود نیروی اصلاح طلب تاکنون نتوانسته‌اند این موضوع را پیگیری کنند.

برخی از اصلاح طلبان شهرستان‌های فیروزکوه و دماوند نیز قصد راه اندازی حزب کارگزاران شعبه شرق استان تهران دارند و رئیس شورای مشورتی اصلاح طلبان شهرستان فیروزکوه در تلاش است شعبه حزب کارگزاران را در شهرستان‌های شرق استان به‌ویژه فیروزکوه و پردیس راه اندازی کند.

غلامحسین کرباسچی در همین راستا به خبرنگار دانا گفت: شورای مشورتی اصلاح طلبان در تهران فعال شده و فعالیت‌های خود را آغاز کرده است و دفاتر تهران نیز یا راه اندازی شده و یا در حال راه اندازی است.

به نظر می‌رسد اصلاح طلبان و کارگزاران برای ورود به مجلس تمام پتانسیل خود را به کار بسته‌اند تا بتوانند کرسی‌های مجلس را پس از یک دوره طولانی تصاحب کنند که در این میان هماهنگی کمتری با حزب اعتدال از سوی اصلاح طلبان و کارگزاران دیده می‌شود.

منبع: راه دانا

انتهای پیام/

  • شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد