خطیب نماز جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: امروز دشمن به این نتیجه رسیده که تنها راه شکست و تضعیف ایران اختلاف افکنی است، در مبارزه با انقلاب اسلامی، قشر جوان ما در نوک پیکان قرار دارد.

به گزارش فیروزکوه خبر؛ حجت الاسلام عبدالله اسماعیلی امروز در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان فیروزکوه با اشاره به حضور آمریکا در منطقه اظهار داشت: دشمن تا دندان مسلح شده است تا بر علیه اسلام و جمهوری اسلامی ایران توطئه کند، نزدیک به یک قرن است که آمریکا در منطقه خاورمیانه برای مبارزه با اسلام وارد میدان شده است.

وی با اشاره به سالروز لغو امتیاز تنباکو در سال ۱۳۲۰ اظهار داشت: زمانی که فتوای آیت الله میرزا محمد حسن شیرازی داده شد مردم وارد میدان شدند و حتی زنان دربار ناصرالدین شاه قلیان ها را شکستند، این نشان از جایگاه علم و عالم در میان مردم ایران دارد.
وی همچنین با اشاره به سالروز تاسیس رژیم صهیونیستی گفت: ۶۸ سال پیش، ۲۵ اردیبهشت (مطابق با ۱۵ می) سالروز تاسیس رژیم صهیونیستی به عنوان یو النکبه معرفی شده است.

خطیب نماز جمعه شهرستان در ادامه خطاب به مسئولان اظهار داشت: تصمیم سازان جمهوری اسلامی ایران، خود را حقیر نکنید، از تهدید های دشمنان نترسید، زیرا این ملت نمی ترسد و حضور گرم مردم در مراسمات مختلف در این سال ها گواه بر این حرف است.

حجت الاسلام اسماعیلی افزود: امروز دشمن به این نتیجه رسیده که تنها راه شکست و تضعیف ایران اختلاف افکنی است، دشمنان خود را حافظ منافع اسلام معرفی می کند و ایران را ضد منافع اسلام، کشورهای مسلمان منطقه از جمله عربستان را بر علیه ایران تحریک می کنند و خودشان پشت این فرافکنی پنهان می شوند.

وی در ادامه با تبریک ولادت حضرت علی اکبر (ع) و فرا رسیدن روز جوان بیان کرد: امروز در مبارزه با انقلاب اسلامی، قشر جوان ما در نوک پیکان قرار دارد، جوانان با مطالعه تاریخ و داستان اصحاب کهف عبرت بگیرند و مسیری را طی کنند که ماندگار باشد، آن چیزی که انسان راسعادتمند می کند خدا باوری است.

وی گفت: جوانی که خود را شبانه روز سرگرم فضای مجازی کند دیگر فرصت تفکر برای آینده خود و کشور را ندارد، گرایش جوانان به اعتیاد در زمینه های مختلف که مهمترین آن امروز فضای مجازی است، سبب خواهد شد بخش های علمی، تربیتی و فرهنگی کشور رشدی که مقام معظم رهبری انتظار دارد نداشته باشد، آمریکا سال ها به دنبال رسیدن به دهکده جهانی بود و حالا هم به دنبال دهکده شیشه ای.

امام جمعه شهرستان فیروزکوه در پایان با اشاره به اهمیت نماز جمعه خاطرنشان کرد: حضور در نماز جمعه پیوند با رهبری و ولایت است.

منبع: دیمه نیوز

انتهای پبام/

  • شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد