فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فیروزکوه با اشاره به برنامه‌های هفته گرامیداشت بسیج در این شهرستان، از اجرای ۵۰ عنوان برنامه این هفته در فیروزکوه خبر داد و گفت: زدودن محرومیت از چهره دهستان پشت کوه شهرستان فیروزکوه در اولویت برنامه‌های سپاه استان تهران است

به گزارش فیروزکوه خبر؛ یدالله سلیمانی عصر امروز در نشستی با حضور امام‌جمعه فیروزکوه اظهار داشت: برنامه‌های متعدد و شاخصی برای هفته بسیج در نظر گرفته‌ شده است تا در فیروزکوه اجرایی شود.

وی با بیان اینکه برنامه‌های هفته بسیج امسال با رویکرد خدمتگزاری اجرایی می‌شود از آغاز برنامه‌های هفته بسیج همزمان با اربعین حسینی و حضور بسیجیان در آئین عزاداری اربعین در فیروزکوه خبر داد و افزود: برنامه‌های هفته گرامیداشت بسیج امسال با شعار «بسیج انقلابی و خدمتگزار» اجرایی می‌شود و عناوین این هفته نیز با محوریت انقلابی بودن بسیج در ابعاد مختلف نام‌گذاری شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فیروزکوه با اشاره به اینکه بیش از ۵۰ عنوان برنامه شاخص برای اجرا در هفته گرامیداشت بسیج در شهرستان فیروزکوه پیش‌بینی‌شده است بیان کرد: امروز باید همه آحاد جامعه از رویکرد و برنامه‌های بسیج آگاه شوند تا به رسالت والای این نهاد مقدس بیش‌ از پیش پی ببرند.

سلیمانی با اشاره به دیگر رویکردهای برنامه‌های هفته بسیج امسال در شهرستان فیروزکوه تصریح کرد: این برنامه‌ها با رویکرد معرفی اهداف، عملکردها و برنامه‌های بسیج به آحاد جامعه در شهرستان فیروزکوه اجرایی می‌شود.

وی برگزاری گردهمایی بزرگ مدافعان حرم در محل برگزاری نماز جمعه فیروزکوه و با حضور گسترده بسیجیان این شهرستان را یکی از مهّم‌ترین این برنامه‌ها عنوان و خاطرنشان کرد: این گردهمایی بزرگ جمعه همین هفته برگزارشده و در نظر داریم تا مقدمات حضور یکی از فرماندهان ارشد سپاه را در این برنامه فراهم کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فیروزکوه گل‌باران مزار مطهر شهدا و نیز دیدار بسیجیان با خانواده‌های معزز آنان و نیز برگزاری صبحگاه مشترک دانش‌آموزی را از دیگر برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان فیروزکوه برشمرد و بر ضرورت همکاری همه دستگاه‌های اجرایی این شهرستان برای هرچه بهتر برگزار شدن برنامه‌های هفته بسیج تأکید کرد.

سلیمانی با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ترین مأموریت‌ها و رسالت‌های سپاه پاسداران و بسیج که باید به مردم بیشتر معرفی شود؛ موضوع محرومیت‌زدایی است گفت: بر این اساس برنامه‌های بسیار زیادی در سطح کشور اجرایی شده و در دستور کار قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه در سال جاری رفع محرومیت از چهره ۲ دهستان محروم استان تهران در اولویت سپاه این استان قرار گرفته است خاطرنشان کرد: به زودی محرومیت از چهره دهستان پشت کوه فیروزکوه زدوده می‌شود.

  • شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد