همایش شوراها و دهیاران شهرستان فیروزکوه به مناسبت هفته گرامیداشت شوراها در مجتمع فیروزه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش فیروزکوه خبر؛ همایش شوراها و دهیاران شهرستان فیروزکوه با حضور حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه، نور الله طاهری فرماندار شهرستان، الماسی مدیر کل امور روستایی و شوراهای استان تهران، مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان و دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا، در مجتمع فیروزه برگزار شد.
نورالله طاهری فرماندار شهرستان فیروزکوه ضمن خیر مقدم وتبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه، با اشاره به اهمیت شوراها در جامعه اسلامی گفت: طبق آیات مقدس قرآن کریم و اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، کار مردم از طریق شوراها به خود مردم واگذار شده است.
وی گفت: کسانی که در این جایگاه قرار می گیرند وظایف بسیار سنگینی بر عهده دارند، با این ساز و کار مشکلات مردم در شهر و روستا از طریق شوراها منعکس می شود و نسبت به رفع آنها اقدام می شود، اگر به این جایگاه آن طور که شایسته است پرداخته شود منشأ خیر و برکت در شهر و روستا خواهد شد.
طاهری با اشاره به لزوم همفکری همه اقشار جامعه پس از انتخابات ادامه داد: زمانی که یک نماینده انتخاب می شود و به مجلس یا شورا راه پیدا می کند، دیگر نباید اختلاف نظرها باعث تفرقه شود بلکه همه باید در راستای خدمت به مردم با هم همفکری، تعامل و همکاری کنند.
وی با اشاره به مشکلات تعاونی های روستایی گفت: کارگروه هایی در استان برای رفع این مشکلات تشکیل شده و تسهیلات خوبی به روستاها اختصاص داده می شود، پیگیری اعضای شورا در این خصوص لازم و ضروری است.
نماینده عالی دولت در شهرستان فیروزکوه گفت: شهرستان فیروزکوه از پتانسیل های بالایی برخوردار است و در راستای بهره برداری از این پتانسیل ها اقدامات خوبی انجام گرفته است. در روستاها با ایجاد صنایع تبدیلی می توان زمینه تحول را فراهم نمود و پشتکار و تلاش شوراها و دهیاران را می طلبد.

انتهای پبام/

  • شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

    - کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
    - آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد